Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína new

Open party Zelená zahrada

Open party Zelená zahrada

Open party Zelená zahrada

25. 6. 2010

Slavnostní otevření restaurace  Zelená zahrada

 

Zelená zahrada je restaurace s barem, která vás zaujme příjemnou přátelskou atmosférou a  kde si můžete vychutnat moderní gastronomii. Dominantou restaurace je zimní zahrada s krbem a výhledem do zahrady na jezírko s jesetery a koi kapry.

Naše společnost pro tutu výjimečnou příležitost připravila degustaci francouzských červených a bílých vín. Degustována byla např. tato vína:

Chateau Ducla Experience XIII Bordeaux AOC
Chardonnay - Limoux AOC La Boutiniére
Chateau Les Fontenelles Bergerac Blanc
Sauvignon Touraine AOC Domaine des Corbilliéres

Pinot Noir GARGANTUAVIS VdP Haute-Vallée de l´Aude
Cotes du Rhone Villages - Visan La Gaetane
André - vinařství Ing. Jaroslav Osička
 

Zpět na výpis
Interaktivní výběr
Pomoc s výběrem+

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Beaujolais Nouveau 2018
8. 11. 2018

Beaujolais Nouveau 2018

Srdečně vás zveme na tradiční třetí čtvrtek v listopadu a prezentací nového ročníku 2018 v podobě vín Beaujolais Nouveau a navazujícími víny této oblasti zvanými jako Crus du Beaujolais. Na degustačním večeru vám představíme chuť letošního naprosto geniálního ročníku a dalších vín, která jejich producentu Gilles Gelinovi přinesla vysoké ocenění vinaře roku a titul velvyslanec vinic a terroiru - Ocenění Paul Bocuse.

Nebude chybět ani vyhlášený kohout na víně.

Novinky Michel Cluizel
8. 10. 2018

Novinky Michel Cluizel

Rozšířili jsme nabídku čokoládovmy Michel Cluizel o novinky pro sezonu 2018/2019

Jak si vybrat víno
19. 5. 2018

Jak si vybrat víno

Nevíme, jestli Vás to uklidní, ale ani většina Francouzů se ve svých vínech nevyzná tak, aby si ho dokázali vybrat a zaručeně si pochutnali. Zkusíme Vám trochu pomoci nahlédnout do komplikovaného systému, ale nejdříve Vám nabídneme rychlou radu pro výběr podle typu vína, abyste mohli u nás nakoupit a pak pokračovat ve studiu již s plnou sklenicí pro Vás lahodného vína. Garantujeme Vám sice kvalitu u nás prodávaných vín, ale co konzument to jiný vkus, takže je třeba zjistit, co chutná právě Vám.

Jak uchovávat víno
10. 6. 2018

Jak uchovávat víno

V případě, že nevlastníte zámek, hrad ani obdobnou nemovitost, kde sklepení nabízí prostor k uskladnění lehkých letounů, nevěšte hlavu. I v průměrných všedních podmínkách lze uskladnit kvalitní vína. Samozřejmě, že budeme mluvit o menším množství, ale pár desítek lahví někdy i stovek najde své podmínky.

KAM DÁL?