Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína new

Open party Zelená zahrada

Open party Zelená zahrada

Open party Zelená zahrada

25. 6. 2010

Slavnostní otevření restaurace  Zelená zahrada

 

Zelená zahrada je restaurace s barem, která vás zaujme příjemnou přátelskou atmosférou a  kde si můžete vychutnat moderní gastronomii. Dominantou restaurace je zimní zahrada s krbem a výhledem do zahrady na jezírko s jesetery a koi kapry.

Naše společnost pro tutu výjimečnou příležitost připravila degustaci francouzských červených a bílých vín. Degustována byla např. tato vína:

Chateau Ducla Experience XIII Bordeaux AOC
Chardonnay - Limoux AOC La Boutiniére
Chateau Les Fontenelles Bergerac Blanc
Sauvignon Touraine AOC Domaine des Corbilliéres

Pinot Noir GARGANTUAVIS VdP Haute-Vallée de l´Aude
Cotes du Rhone Villages - Visan La Gaetane
André - vinařství Ing. Jaroslav Osička
 

Zpět na výpis
Interaktivní výběr
Pomoc s výběrem+

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Degustace italských vín
17. 9. 2018

Degustace italských vín

25.9.2018 - vás zveme na zajímavou degustaci ve znamení Itálie a italských klasických, šumivých a tichých vín. Představíme hned dvě vinařství LE MANZANE A CORTE FIGARETTO - Veneto s osobní účastí pana Sergia Bramuzzo. 

 

Jak si vybrat víno
19. 5. 2018

Jak si vybrat víno

Nevíme, jestli Vás to uklidní, ale ani většina Francouzů se ve svých vínech nevyzná tak, aby si ho dokázali vybrat a zaručeně si pochutnali. Zkusíme Vám trochu pomoci nahlédnout do komplikovaného systému, ale nejdříve Vám nabídneme rychlou radu pro výběr podle typu vína, abyste mohli u nás nakoupit a pak pokračovat ve studiu již s plnou sklenicí pro Vás lahodného vína. Garantujeme Vám sice kvalitu u nás prodávaných vín, ale co konzument to jiný vkus, takže je třeba zjistit, co chutná právě Vám.

Podávání vína
28. 3. 2018

Podávání vína

K hezkému zážitku a k radosti nestačí pouze víno nachladit, otevřít a jen tak vypít. K dokonalosti daného okamžiku a vychutnání vína v jeho plné kráse je potřeba trochu více. S vínem se musí umět zacházet, otvírat při správné teplotě, odhadnout dobu dekantace před konzumací, zvolit ten správný typ sklenky a samozřejmě i pokrm.
Jak uchovávat víno
10. 6. 2018

Jak uchovávat víno

V případě, že nevlastníte zámek, hrad ani obdobnou nemovitost, kde sklepení nabízí prostor k uskladnění lehkých letounů, nevěšte hlavu. I v průměrných všedních podmínkách lze uskladnit kvalitní vína. Samozřejmě, že budeme mluvit o menším množství, ale pár desítek lahví někdy i stovek najde své podmínky.

KAM DÁL?