Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína new

Adventní inspirace Theatro 2009

Adventní inspirace Theatro 2009

22. 12. 2009

Dne 14. 12. 2009 jsme uspořádali adventní degustaci francouzských vín z oblasti Bordeaux. Degustace se konala v krásných prostorách restaurace Theatro, kde se sešlo více jak 50 milovníků těchto vín.

Kromě pečlivě vybraných vín byl pro tuto poslední adventní degustaci připraven bohatý studený a teplý raut. Vyvrcholením celého večera bylo otevření a degustace opravdového skvostu v podobě 5litrové magnum lahve - Chateau Gazin 2004 Pomerol AOC IMPERIAL. Tato láhev byla nejen otevřena, ale také rozlita z rukou průvodce celým večerem, milovníkem a odborníkem panem Miroslavem Kredvíkem.

Jelikož se jednalo o poslední adventní degustaci, kterou jsme připravili - rozhodli jsme  podělit se s vámi o příjemnou atmosféru zachycenou na těchto fotografiích.

Zpět na výpis
Interaktivní výběr
Pomoc s výběrem+

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Degustace šampaňských vín
1. 10. 2018

Degustace šampaňských vín

Srdečně vás zveme na degustaci na téma - Degustace Šampaňských vín, která se koná ve středu 17.10.2018. Budeme prezentovat vína ze sklepů – Veuve Fourny et Fils Premiere Cru, Champagne Soutiran Grand Cru, Champagne Francois Secondé Grand Cru.

Jak si vybrat víno
19. 5. 2018

Jak si vybrat víno

Nevíme, jestli Vás to uklidní, ale ani většina Francouzů se ve svých vínech nevyzná tak, aby si ho dokázali vybrat a zaručeně si pochutnali. Zkusíme Vám trochu pomoci nahlédnout do komplikovaného systému, ale nejdříve Vám nabídneme rychlou radu pro výběr podle typu vína, abyste mohli u nás nakoupit a pak pokračovat ve studiu již s plnou sklenicí pro Vás lahodného vína. Garantujeme Vám sice kvalitu u nás prodávaných vín, ale co konzument to jiný vkus, takže je třeba zjistit, co chutná právě Vám.

Novinky Michel Cluizel
8. 10. 2018

Novinky Michel Cluizel

Rozšířili jsme nabídku čokoládovmy Michel Cluizel o novinky pro sezonu 2018/2019

Jak uchovávat víno
10. 6. 2018

Jak uchovávat víno

V případě, že nevlastníte zámek, hrad ani obdobnou nemovitost, kde sklepení nabízí prostor k uskladnění lehkých letounů, nevěšte hlavu. I v průměrných všedních podmínkách lze uskladnit kvalitní vína. Samozřejmě, že budeme mluvit o menším množství, ale pár desítek lahví někdy i stovek najde své podmínky.

KAM DÁL?