Dobrá vína

Společnost Dobrá vína je přímým dovozcem nejen francouzských vín a italských vín, ale také prémiových delikates a výběrové čokolády. Dobrá vína nabízejí pouze taková vína, která splňují přísná kritéria výběru, která pravidelně kontroluje someliér Miroslav Kredvík. Vybíráme z menších producentů, kteří jsou schopni udržet kvalitu vstupních surovin i kvalitu výrobních procesů.

V naší nabídce naleznete jak vína pro běžné pití, tak i raritní vína a vína z celosvětově známých apelací a oblastí, jako jsou vína Châteauneuf du Pape, Champagne, Beaujolais, Bordeaux, nebo vína z Burgundska a dalších zvučných regionů.

A protože k dobrým vínům patří delikatesy, připravili jsme pro vás výběr těch nejkvalitnějších delikates bez kompromisů. Jsou jimi francouzské masové teriny, výběrové vinné octy a balzamické octy z Modeny, olivy a olivové oleje, kvalitní francouzské hořčice, nebo sladké pokušení v podobě velmi ceněné čokolády Michel Cluizel, kakaových lanýžů Mathez a mnoha dalších.

Stejně tak, jako degustujeme víno, přistupujeme i k degustaci kávy. Porovnejte různé chuťové projevy kávy, která pochází z různých světových plantáží.

Všechny naše produkty mají elegantní prezentaci a jsou tak vhodné i do dárkových balíčků, které pro vás rádi připravíme.

Dobrá vína

Produkty 1-15 z 60

Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-15 z 60

Stránka
na stránce
Nastavit sestupně
DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.