Měna: | Euro
nepřihlášenpřihlásitzaložit účet ]

Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína

           Dobrá Vína > Degustace

Degustace

Nejsme jen obchodníci s vínem, ale i srdcem a duší milovníci vína.   

Každý měsíc máte pravidelně možnost účastnit se degustace vín, která jsou v databázi našeho portfolia. Zde máte možnost ochutnat jak nová vína, která teprve budou do sortimentu zařazena, tak i vína, která jsou již aktuálně k dispozici. Aby bylo naše portfolio degustací opravdu pestré a zajímavé  - připravujeme každý měsíc nová a především zajímavá témata.
V rámci našich akcí také prezentujeme různá vinařství ze zahraničí i z Čech.  

Degustace, které pořádáme obsahují:

vždy 10 - 15 vzorků vín
delikátní občerstvení  (kvalitní sýry, šunky, sušená masa, zelenina a ovoce)
s degustací může být spojen také teplý či studený raut
dokonalost degustace doplňují famózní čokoládové lanýže Mathez nebo francouzskou čokoládu z rodinné čokoládovny Michel Cluizel
 

Prohlédněte si archiv pozvánek již proběhlých degustací.

 
Chcete-li mít jistotu, že pro vás a vaše přátele bude místo i víno zajištěno - využijte možnost on-line zakoupení vstupenek.
 
Degustace se např. konají ve sklepních prostorách sálu Restaurantu Theatro v Praze v Karlíně, v sídle naší společnosti Ke Koh-i-nooru 21 a v mnoha dalších restauracích se kterými spolupracujeme.  Degustaci je samozřejmě také možné uspořádat na vámi vybraném místě - vaše oblíbená restaurace, zahrada, penzion...či v prostorách vaší společnosti.
 
Cena degustace se pohybuje v souvislosti s cenami prezentovaných vín - 300 Kč, 500 Kč, 800 Kč a 1000 Kč, 1 500 Kč, 2000 Kč a  více.  Cena degustace je vždy uvedena v degustačním řádu.  
 
VSTUPENKY NA DEGUSTACE si můžete objednat přes tento odkaz.
Případně kontaktujte paní Kateřinu Kráľovskou, která vám vstupenky zajistí a bude vás informovat o plánovaných akcích v příštích týdnech.
 

Kateřina Kráľovská, obchodní ředitelka, 733 552 776, katerina@dobravina.cz