Dárkový balíček - vinařství Pelvillain, kakové lanýže, skleněná zátka

Bílé víno, nebo červené víno z vinařství Vignobles Pelvillain, v doprovodu kakaových lanýžů Mathez a skleněné zátky, pro Vás zabalíme do dárkového balíčku. Celý popis
Producent (výrobce): Dobrá vína
Sestavte si dokonalý dárkový balíček s vínem, které je pro vaše účely nejvhodnější. Červené víno vyrobené z odrůdy Malbec, nebo bílé víno z odrůdy Gros Manseng doplní elegantní plechový válec kakaových lanýžů Mathez a skleněná zátka na víno, kterou můžete opakovaně použít.

Francouzské vinařství Vignobles Pelvillain se nachází v krásné vesnici Albas, v srdci údolí řeky Lot. Vinařský region Sud Ouest (Jihozápad) a jeho pod region Cahors se vyznačuje produkcí věhlasných vín Malbec. Vinice z údolí přinášejí ovocná, dobře strukturovaná kulatá vína. Z třetí terasy jsou dokonce vhodná i ke stárnutí. Vína z náhorní plošiny vynikají svou jemností a chuťovým projevem. Vinařství Vignobles Pelvillain se zaměřuje především na výrobu červených vín.

Z malé rodinné firmy Mathez se stala mezinárodně uznávaná společnost, která přináší rozmanitou nabídku kakaových lanýžů. Základem čokoládových lanýžů Mathez je dokonale zpracovaný kakaový bob na jemný prášek, který je spojen kvalitním neztuženým rostlinným tukem (palmovým a kokosovým), cukrem a ochucený vanilkou. Tato směs je obalena v čistém kakaovém prášku. Kakaové lanýže Mathez jsou vždy prezentovány v elegantních baleních, které potěší nejen vás, ale i vaše blízké.
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Dárkový balíček - vinařství Pelvillain, kakové lanýže, skleněná zátka
Vaše hodnocení
DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.