Dárkový balíček - vinařství Marko, delikatesy

Rakouské víno z vinařství Marko Lukas Markowitsch je příkladem poctivé práce vinaře. K vínům si vyberete delikatesy a sestavíte tak úžasný dárek. Celý popis
Producent (výrobce): Dobrá vína
Upravit Dárkový balíček - vinařství Marko, delikatesy
Originální dárková krabice na tři vína, nebo delikatesy   + 95,00 Kč 78,51 Kč

* Povinný údaj

Vaše úpravy
Elegantní dárkový balíček červené barvy s průhledným víkem, uvnitř s dvěma láhvemi vína, olivami a paštikou
Dárkový balíček - vinařství Marko, delikatesy

Skladem

1 006,00 Kč 848,35 Kč

Souhrn
  Dárkový balíček s rakouskými víny a francouzskými delikatesami je opravdu krásným dárkem pro gurmány.

  Rakouské vinařství Marko Lukas Markowitsch se nachází na jižních svazích pod Dunajem. Vína vyrábějí tak, aby si udržela charakteristický rys své odrůdy. Na vinicích vinařské oblasti Burgenland, která je historicky označovaná jako Carnuntum, se pěstuje 70 % odrůd pro výrobu červeného vína a 30 % odrůd pro výrobu bílého vína. Ročně se zdejší oblast těší až 2000 hodinám slunečního svitu. Díky studenému vlivu řeky Dunaje, mají červená vína výjimečnou ovocnou chuť. Vinařství Marko Lukas Markowitsch vlastní 14 ha vinic.

  Barral je rodinná společnost, která se specializuje na olivy a olivové oleje. Společnost Barral vznikla roku 1883 nedaleko Nice na Francouzské Riviéře. Tato společnost udržuje tradiční výrobu a receptury používané v Provence.

  Conserverie St Christophe je rodinný francouzský podnik sídlící blízko kanálu La Manche, který se specializuje na výrobu masových terin, pâté, rillettů, ale i konfitované zeleniny a dalších kvalitních delikates. Conserverie St Christophe pro svou výrobu používá výhradně regionální suroviny.
  Napište svou recenzi
  Prohlížíte si:Dárkový balíček - vinařství Marko, delikatesy
  Vaše hodnocení
  DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.