Dárkový balíček - italské víno, čokoláda, ocet

Italské víno, společně s čokoládou Cluizel a kakaovými lanýži Mathez, tvoří nádherný základ dárkového balíčku, který je doplněný o různé druhy octů. Celý popis
Producent (výrobce): Dobrá vína
Upravit Dárkový balíček - italské víno, čokoláda, ocet
Degustační sada plantážové čokolády - 16 čokolád   + 239,00 Kč 207,83 Kč
Originální dárková krabice na víno a delikatesy   + 85,00 Kč 70,25 Kč

* Povinný údaj

Vaše úpravy
Originální dárková modrá krabice s průhledným víkem, uvnitř s láhví vína, čokoládou, octem a kakaovými lanýži
Dárkový balíček - italské víno, čokoláda, ocet

Skladem

741,00 Kč 632,96 Kč

Souhrn
  Dárkový balíček s italským vínem, francouzskou čokoládou Michel Cluizel, kakaovými lanýži Mathez a kvalitním octem okouzlíte opravdové milovníky exkluzivních delikates.

  Vinařská společnost Castelnuovo se nachází v překrásné oblasti Veneto, ve městě Castelnuovo del Garda, v těsné blízkosti turisticky vyhledávaného jezera Lago di Garda. Oblast patřící vinařství Castelnuovo zahrnuje kopcovitou oblast jihovýchodně od Gardského jezera a většina vinic spadá do oblastí kontrolovaného označení původu Bardolino, Custoza, Lugana a Bardolino Superiore DOCG. .

  Z malé rodinné firmy Mathez se stala mezinárodně uznávaná společnost, která přináší rozmanitou nabídku kakaových lanýžů. Základem čokoládových lanýžů Mathez je dokonale zpracovaný kakaový bob na jemný prášek, který je spojen kvalitním neztuženým rostlinným tukem (palmovým a kokosovým), cukrem a ochucený vanilkou. Tato směs je obalena v čistém kakaovém prášku. Kakaové lanýže Mathez jsou vždy prezentovány v elegantních baleních, které potěší nejen vás, ale i vaše blízké.

  Delouis je francouzská rodinná společnost, která v roce 1885 začala s výrobou vinných octů. Následně rozšířila svou produkci o kvalitní omáčky, majonézy a proslulé francouzské hořčice.

  Michel Cluizel je francouzská čokoládovna založená roku 1948 v jižní Normandii. Čokoláda Michel Cluizel je celosvětově proslavená svými čokoládami, které vyrábí z těch nejlepších kakaových bobů z různých světových plantáží. Michel Cluizel pro vás vybírá kakaové boby z unikátních plantáží a přináší vám možnost degustovat čokoládu s deklarovaným původem označeným jako Premier Cru, stejně tak, jako se označují dobrá vína.
  Napište svou recenzi
  Prohlížíte si:Dárkový balíček - italské víno, čokoláda, ocet
  Vaše hodnocení
  DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.