Dárkový balíček - Domaine Preignes le Neuf, zrnková káva, čokoláda Cluizel

Bílé víno, červené víno, nebo růžové víno vinařství Domaine Preignes le Neuf připravíme společně se zrnkovou kávou a čokoládou Cluizel do dárkové krabičky. Celý popis
Producent (výrobce): Dobrá vína
Upravit Dárkový balíček - Domaine Preignes le Neuf, zrnková káva, čokoláda Cluizel
Originální dárková krabice na víno a delikatesy   + 85,00 Kč 70,25 Kč

* Povinný údaj

Vaše úpravy
Originální dárková krabice s průhledným víkem, uvnitř s láhví vína, kávy a čokolády
Dárkový balíček - Domaine Preignes le Neuf, zrnková káva, čokoláda Cluizel

Skladem

441,00 Kč 372,75 Kč

Souhrn
  Dárkový balíček s vínem Domaine Preignes le Neuf vinařské oblasti Languedoc-Roussillon doplněn zrnkovou kávou a čokoládovými pralinkami Michel Cluizel.

  Domaine Preignes le Neuf už přes 100 let obhospodařuje své vinice na jihu Francie, v srdci regionu Languedoc-Roussillon. V současné době na vinicích pěstují devět odrůd, typických pro tento vinařský region. Pro výrobu červeného vína to jsou odrůdy Syrah, Merlot, Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Grenache Noir, Cinsault a Petit Verdot. Pro výrobu bílého vína pěstují oblíbenou odrůdu Chardonnay a Vermentino. Proto je „neuf“ (francouzsky devět) použito v názvu vinařství. Průměrné stáří vinic přesahuje 20 let.

  Michel Cluizel je francouzská čokoládovna založená roku 1948 v jižní Normandii. Čokoláda Michel Cluizel je celosvětově proslavená svými čokoládami, které vyrábí z těch nejlepších kakaových bobů z různých světových plantáží. Michel Cluizel pro vás vybírá kakaové boby z unikátních plantáží a přináší vám možnost degustovat čokoládu s deklarovaným původem označeným jako Premier Cru, stejně tak, jako se označují dobrá vína.

  Zkuste zacházet s kávou podobně jako s vínem. Degustujte, zkoušejte kombinovat různé druhy kávy s různými jídly, třeba s vynikající plantážovou čokoládou Michel Cluizel . Dosáhnete tak nevšedních zážitků a zpestření každodenních chvilek.
  Napište svou recenzi
  Prohlížíte si:Dárkový balíček - Domaine Preignes le Neuf, zrnková káva, čokoláda Cluizel
  Vaše hodnocení
  DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.