Dárkový balíček - Domaine Preignes le Neuf, kakaové lanýže

Bílé víno, červené víno, nebo růžové víno vinařství Domaine Preignes le Neuf připravíme společně s kakaovými lanýži Mathez do elegantní dárkové kazety. Celý popis
Producent (výrobce): Dobrá vína
Upravit Dárkový balíček - Domaine Preignes le Neuf, kakaové lanýže
Originální dárková krabice na víno a delikatesy   + 85,00 Kč 70,25 Kč

* Povinný údaj

Vaše úpravy
Elegantní dárková kazeta s modrým víkem a průhlednou přední částí, uvnitř s bílým vínem a kakaovými lanýži Mathez
Dárkový balíček - Domaine Preignes le Neuf, kakaové lanýže

Skladem

378,00 Kč 317,96 Kč

Souhrn
  Jednoduchý a přesto dokonalý dárkový balíček s vínem Domaine Preignes le Neuf ze sluncem zalité oblasti Languedoc-Roussillon v doprovodu luxusních kakaových lanýžů Mathez.

  Domaine Preignes le Neuf už přes 100 let obhospodařuje své vinice na jihu Francie, v srdci regionu Languedoc-Roussillon. V současné době na vinicích pěstují devět odrůd, typických pro tento vinařský region. Pro výrobu červeného vína to jsou odrůdy Syrah, Merlot, Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Grenache Noir, Cinsault a Petit Verdot. Pro výrobu bílého vína pěstují oblíbenou odrůdu Chardonnay a Vermentino. Proto je „neuf“ (francouzsky devět) použito v názvu vinařství. Průměrné stáří vinic přesahuje 20 let.

  Z malé rodinné firmy Mathez se stala mezinárodně uznávaná společnost, která přináší rozmanitou nabídku kakaových lanýžů. Základem čokoládových lanýžů Mathez je dokonale zpracovaný kakaový bob na jemný prášek, který je spojen kvalitním neztuženým rostlinným tukem (palmovým a kokosovým), cukrem a ochucený vanilkou. Tato směs je obalena v čistém kakaovém prášku. Kakaové lanýže Mathez jsou vždy prezentovány v elegantních baleních, které potěší nejen vás, ale i vaše blízké.
  Napište svou recenzi
  Prohlížíte si:Dárkový balíček - Domaine Preignes le Neuf, kakaové lanýže
  Vaše hodnocení
  DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.