Dárkový balíček - Domaine de Ménard, delikatesy, fialová kazeta

Červené víno, růžové víno a bílé víno si vyberete podle toho, jestli preferujete suché, nebo sladké víno. Kakaové lanýže a delikatesy doplní dárkový balíček. Celý popis
Producent (výrobce): Dobrá vína
Upravit Dárkový balíček - Domaine de Ménard, delikatesy, fialová kazeta
Kakaové lanýže J’M case   + 105,00 Kč 91,30 Kč
Originální dárková krabice - osmihran   + 70,00 Kč 57,85 Kč

* Povinný údaj

Vaše úpravy
originální fialová krabice s průhledným předním víkem, uvnitř s láhví vína a delikatesami
Dárkový balíček - Domaine de Ménard, delikatesy, fialová kazeta

Skladem

549,00 Kč 466,82 Kč

Souhrn
  Velký dárkový balíček ve tvaru osmihranu s vínem z vinařství Domaine de Ménard obohatíte výběrem kakaových lanýžů, oliv a francouzské hořčice.

  Francouzské vinařství Domaine de Ménard ve vinařském kraji Côtes de Gascogne, produkuje svěží bílá vína, sladká vína ale i plná červená vína, dokonce i ušlechtilý Armagnac.

  Z malé rodinné firmy Mathez se stala mezinárodně uznávaná společnost, která přináší rozmanitou nabídku kakaových lanýžů. Základem čokoládových lanýžů Mathez je dokonale zpracovaný kakaový bob na jemný prášek, který je spojen kvalitním neztuženým rostlinným tukem (palmovým a kokosovým), cukrem a ochucený vanilkou. Tato směs je obalena v čistém kakaovém prášku. Kakaové lanýže Mathez jsou vždy prezentovány v elegantních baleních, které potěší nejen vás, ale i vaše blízké.

  Delouis je francouzská rodinná společnost, která v roce 1885 začala s výrobou vinných octů. Následně rozšířila svou produkci o kvalitní omáčky, majonézy a proslulé francouzské hořčice.

  Barral je rodinná společnost, která se specializuje na olivy a olivové oleje. Společnost Barral vznikla roku 1883 nedaleko Nice na Francouzské Riviéře. Tato společnost udržuje tradiční výrobu a receptury používané v Provence.
  Napište svou recenzi
  Prohlížíte si:Dárkový balíček - Domaine de Ménard, delikatesy, fialová kazeta
  Vaše hodnocení
  DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.