Dárkový balíček - Châteauneuf du Pape, delikatesy

Bílé víno, nebo červené víno Châteauneuf du Pape společně s italskými a francouzskými delikatesami a kakaovými lanýži nachystáme do elegantní dárkové kazety. Celý popis
Producent (výrobce): Dobrá vína
Upravit Dárkový balíček - Châteauneuf du Pape, delikatesy
Originální dárková krabice na tři vína, nebo delikatesy   + 95,00 Kč 78,51 Kč

* Povinný údaj

Vaše úpravy
Dárkový balíček v červené elegantní krabici s průhledným víkem, uvnitř s vínem Châteauneuf du Pape, delikatesami a kakaovými lanýži Mathez
Dárkový balíček - Châteauneuf du Pape, delikatesy

Skladem

1 719,00 Kč 1 458,40 Kč

Souhrn
  Dárkový balíček s legendárním vínem Châteauneuf du Pape, kakaovými lanýži Mathez, masovou konzervou Conserverie St Christophe a výběrem italských delikates společnosti Alfieri si sestavíte podle vlastích chutí.

  Domaine Saint Siffrein je vinařství z proslulé, světem uznávané oblasti Châteauneuf du Pape v údolí řeky Rhóny . Jejich nádherná, plná vína s intenzivním ovocným aroma, pevnou strukturou tříslovin a dlouhým závěrem v dochuti vína jsou velmi ceněná. Vinařství Domaine Saint Siffrein obhospodařuje svoje vinice víc jak 35 let v ekologickém režimu. Jejich vášeň k vinařskému řemeslu, láska k vinné révě a respekt k přírodě jsou opravdové hodnoty, které se přenášejí do každé láhve jejich velkých vín. Od roku 2012 jsou jejich vína certifikovaná v Bio režimu.

  Conserverie St Christophe je rodinný francouzský podnik sídlící blízko kanálu La Manche, který se specializuje na výrobu masových terin, pâté, rillettů, ale i konfitované zeleniny a dalších kvalitních delikates. Conserverie St Christophe pro svou výrobu používá výhradně regionální suroviny.

  Z malé rodinné firmy Mathez se stala mezinárodně uznávaná společnost, která přináší rozmanitou nabídku kakaových lanýžů. Základem čokoládových lanýžů Mathez je dokonale zpracovaný kakaový bob na jemný prášek, který je spojen kvalitním neztuženým rostlinným tukem (palmovým a kokosovým), cukrem a ochucený vanilkou. Tato směs je obalena v čistém kakaovém prášku. Kakaové lanýže Mathez jsou vždy prezentovány v elegantních baleních, které potěší nejen vás, ale i vaše blízké.

  Alfieri je italská společnost vyrábějící tradiční lokální delikatesy té nejvyšší kvality. Společnost Alfieri nalezneme v severní Itálii, oblasti Piemonte, mezi Turínem a Benátkami.
  Napište svou recenzi
  Prohlížíte si:Dárkový balíček - Châteauneuf du Pape, delikatesy
  Vaše hodnocení
  DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.