Dárkový balíček - Château Les Fontenelles, kakaové lanýže Mathez

Bílé víno, červené víno, nebo růžové víno z francouzského vinařství Château Les Fontenelles, v doprovodu kakaových lanýžů Mathez, zabalíme do dárkového balíčku. Celý popis
Producent (výrobce): Dobrá vína
Upravit Dárkový balíček - Château Les Fontenelles, kakaové lanýže Mathez
Originální dárková krabice na víno a delikatesy   + 85,00 Kč 70,25 Kč

* Povinný údaj

Vaše úpravy
Elegantní modrý dárkový balíček s průhledným víkem. Uvnitř s láhví červeného vína a kakaovými lanýži Mathez
Dárkový balíček - Château Les Fontenelles, kakaové lanýže Mathez

Skladem

462,00 Kč 388,85 Kč

Souhrn
  Přinášíme vám možnost vybrat si Vína Château Les Fontenelles do dárkového balíčku podle vašich představ společně s neodolatelnými kakaovými lanýži francouzské čokoládovny Mathez. Vybírat můžete mezi bílými a červenými víny vyrobených v nerezových tancích, nebo dřevěných sudech. Do dárkového balíčku můžete také zvolit i velmi oblíbené svěží růžové víno.

  Château Les Fontenelles na jihozápadě od Bergeracu je rodinné vinařství péči vinaře Nicolas Bourdila. Na 28 hektarech vinic s výjimečným terroirem v Bergeracu pěstují odrůdy bílé révy Sauvignon Blanc, Sémillon, Muscadelle a Chenin Blanc. Většina vinné révy je však modré odrůdy Merlot, Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon a Malbec. Podobnost odrůdové skladby s víny z proslulého Bordeaux není čistě náhodná. Bergerac leží na břehu řeky Dordogne a historicky býval jeho součástí.

  Z malé rodinné firmy Mathez se stala mezinárodně uznávaná společnost, která přináší rozmanitou nabídku kakaových lanýžů. Základem čokoládových lanýžů Mathez je dokonale zpracovaný kakaový bob na jemný prášek, který je spojen kvalitním neztuženým rostlinným tukem (palmovým a kokosovým), cukrem a ochucený vanilkou. Tato směs je obalena v čistém kakaovém prášku. Kakaové lanýže Mathez jsou vždy prezentovány v elegantních baleních, které potěší nejen vás, ale i vaše blízké.
  Napište svou recenzi
  Prohlížíte si:Dárkový balíček - Château Les Fontenelles, kakaové lanýže Mathez
  Vaše hodnocení
  DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.