Dárkový balíček - Château des Antonins, delikatesy

Červené víno z Bordeaux, v doprovodu francouzské hořčice, delikates a kakaových lanýžů Mathez v elegantní krabičce, Vám naaranžujeme do dárkové kazety. Celý popis
Producent (výrobce): Dobrá vína
Upravit Dárkový balíček - Château des Antonins, delikatesy
Château des Antonins, Bordeaux Supérieur AOC   + 329,00 Kč 271,90 Kč
Originální dárková krabice na tři vína, nebo delikatesy   + 95,00 Kč 78,51 Kč

* Povinný údaj

Vaše úpravy
elegantní dárkový balíček s průhledným víkem. Balíček obsahuje červené víno, balení kakaových lanýžů Mathez, hořčici a olivy
Dárkový balíček - Château des Antonins, delikatesy

Skladem

772,00 Kč 653,02 Kč

Souhrn
  Dárkový balíček obsahuje fenomenální francouzské červené víno Château des Antonins Bordeaux Superieur, které má intenzivní vůni, působí mladě, s živou kyselinou a drsnými taniny. K tomuto vínu si můžete vybrat francouzské olivy společnosti Barral, výběrové francouzské hořčice, a elegantní balení kakaových lanýžů Mathez.

  Červené víno Château des Antonins Bordeaux Superieur pochází z odrůdové skladby vytvořené v poměru 55 % odrůdy Merlot, 43 % odrůdy Cabernet Sauvignon a 2 % odrůdy Cabernet Franc. Hrozny pochází z parcelové selekce starých vinic. Toto červené víno jsme do nabídky společnosti Dobrá vína zařadili na základě přísné selekce degustovaných vín z Bordeaux [bordó] Superieur.

  Barral je rodinná společnost, která se specializuje na olivy a olivové oleje. Společnost Barral vznikla roku 1883 nedaleko Nice na Francouzské Riviéře. Tato společnost udržuje tradiční výrobu a receptury používané v Provence.

  Delouis je francouzská rodinná společnost, která v roce 1885 začala s výrobou vinných octů. Následně rozšířila svou produkci o kvalitní omáčky, majonézy a proslulé francouzské hořčice.

  Z malé rodinné firmy Mathez se stala mezinárodně uznávaná společnost, která přináší rozmanitou nabídku kakaových lanýžů. Základem čokoládových lanýžů Mathez je dokonale zpracovaný kakaový bob na jemný prášek, který je spojen kvalitním neztuženým rostlinným tukem (palmovým a kokosovým), cukrem a ochucený vanilkou. Tato směs je obalena v čistém kakaovém prášku. Kakaové lanýže Mathez jsou vždy prezentovány v elegantních baleních, které potěší nejen vás, ale i vaše blízké.
  Napište svou recenzi
  Prohlížíte si:Dárkový balíček - Château des Antonins, delikatesy
  Vaše hodnocení
  DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.