Dárkový balíček - Bordeaux víno, balzamický ocet, kakaové lanýže

Červené víno z Bordeaux, kakaové lanýže Mathez a balzamický ocet jsou opravdovými dárky pro gurmány. Tímto dárkovým balíčkem potěšíte úplně každého. Celý popis
Producent (výrobce): Dobrá vína
Upravit Dárkový balíček - Bordeaux víno, balzamický ocet, kakaové lanýže
Originální dárková krabice na víno a delikatesy   + 85,00 Kč 70,25 Kč

* Povinný údaj

Vaše úpravy
Originální dárková krabička s průhledným víkem, uvnitř s láhví vína, octem a kakaovými lanýži
Dárkový balíček - Bordeaux víno, balzamický ocet, kakaové lanýže

Skladem

912,00 Kč 775,20 Kč

Souhrn
  Dárkový balíček s vínem z věhlasné oblasti Bordeuax je propojena s luxusním balzamickým octem a kakaovými lanýži z francouzské čokoládovny Mathez .

  Z malé rodinné firmy Mathez se stala mezinárodně uznávaná společnost, která přináší rozmanitou nabídku kakaových lanýžů. Základem čokoládových lanýžů Mathez je dokonale zpracovaný kakaový bob na jemný prášek, který je spojen kvalitním neztuženým rostlinným tukem (palmovým a kokosovým), cukrem a ochucený vanilkou. Tato směs je obalena v čistém kakaovém prášku. Kakaové lanýže Mathez jsou vždy prezentovány v elegantních baleních, které potěší nejen vás, ale i vaše blízké.

  Bordeaux [bordó] je vinařská oblast na jihozápadě Francie a řadí se mezi nejznámější vinařské oblasti na světě s produkcí těch nejkvalitnějších vín. Bordeaux je situováno na západním pobřežím Atlantického oceánu kolem řek Garonna a Dordogne, které společně ústí do řeky Gironde.

  Bordeaux je proslulé výrobou červených vín z odrůdy Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc a Petit Verdot. Povolené odrůdy pro výrobu bílého vína jsou Sémillon, Sauvignon Blanc a Sauvignon Gris. Ta nejkvalitnější vína z Bordeaux jsou suchá, středně plná vína. Výjimku tvoří sladká vína z apelace Sauternes, vyrobená z botrytických hroznů a jejich charakteristická sladká chuť je nezaměnitelná. Oblast Bordeaux se dále dělí na několik podoblastí a apelací.

  Bordeaux klasifikace vychází z historického dělení a má svá přísná kritéria. Z nejlepších apelací vinařské oblasti Bordeaux můžeme jmenovat Médoc, který přináší jemná a stálá vína, Pomerol, odkud pochází to nejznámější a nejlepší víno na světě, z vinařství Château Petrus, nebo třeba Saint Émilion s jeho dokonale harmonickými víny.

  Balsamický ocet z Modeny se získává z uvařeného hroznového moštu vyráběného rodinou Malpighi a z vinného octa, který dlouho stárnul ve francouzských dubových sudech. Má vysokou hustotu a sladkokyselou chuť s ovocnými odstíny a intenzivní vůní. Produkt byl vyroben v Itálii a o výrobní cyklus se plně stará společnost Malpighi. Všechny fáze výroby, od kultivování hroznů až po konečný produkt, jsou pečlivě testovány a kontrolovány.

  Napište svou recenzi
  Prohlížíte si:Dárkový balíček - Bordeaux víno, balzamický ocet, kakaové lanýže
  Vaše hodnocení
  DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.