Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína new

Káva

Káva

3. 8. 2018

Patříme nejen mezi vášnivé milovníky vína, ale potrpíme si i na výbornou kávu. Rozhodli jsme se pro dovezení vlastní malé kolekce, kde najdete jen námi prověřené druhy kávy vyhlášených světových plantáží, které se vyznačují vysokou kvalitou.

S touto kávou můžete zacházet podobně jako s vínem, degustovat ji a harmonizovat třeba s vynikající plantážovou čokoládou Michel Cluizel. Dosáhnete nevšedních zážitků a zpestření každodenních toužebně očekávaných chvilek s dobrou kávou.

     

 

Kromě kávy samotné dovážíme a zprostředkováváme i nákup či pronájem kávovarů a zajišťujeme také plný kávový servis. Kompletní kávový servis od nás využívají domácnosti i firmy. Naši kávu si vychutnáte například na pražských pobočkách automobilové značky Volvo a v dalších podnicích.

Pro inspiraci si prohlédněte aktuální vybranou nabídku plantážové Kávy v našem eshopu dostupnou ve třech variantách gramáže balení 100g, 250g a 1kg. V našem eshopu také najdete kolekci kvalitních, profesionálních mlýnků na kávu a Kávovarů.

Pokud hledáte podobné řešení pro vaši firmu či domácnost, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@dobravina.cz nebo na telefonu +420 603 230 731.

     

 

 

Zpět na výpis
Interaktivní výběr
Pomoc s výběrem+

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Degustace italských vín
17. 9. 2018

Degustace italských vín

25.9.2018 - vás zveme na zajímavou degustaci ve znamení Itálie a italských klasických, šumivých a tichých vín. Představíme hned dvě vinařství LE MANZANE A CORTE FIGARETTO - Veneto s osobní účastí pana Sergia Bramuzzo. 

 

Jak si vybrat víno
19. 5. 2018

Jak si vybrat víno

Nevíme, jestli Vás to uklidní, ale ani většina Francouzů se ve svých vínech nevyzná tak, aby si ho dokázali vybrat a zaručeně si pochutnali. Zkusíme Vám trochu pomoci nahlédnout do komplikovaného systému, ale nejdříve Vám nabídneme rychlou radu pro výběr podle typu vína, abyste mohli u nás nakoupit a pak pokračovat ve studiu již s plnou sklenicí pro Vás lahodného vína. Garantujeme Vám sice kvalitu u nás prodávaných vín, ale co konzument to jiný vkus, takže je třeba zjistit, co chutná právě Vám.

Podávání vína
28. 3. 2018

Podávání vína

K hezkému zážitku a k radosti nestačí pouze víno nachladit, otevřít a jen tak vypít. K dokonalosti daného okamžiku a vychutnání vína v jeho plné kráse je potřeba trochu více. S vínem se musí umět zacházet, otvírat při správné teplotě, odhadnout dobu dekantace před konzumací, zvolit ten správný typ sklenky a samozřejmě i pokrm.
Jak uchovávat víno
10. 6. 2018

Jak uchovávat víno

V případě, že nevlastníte zámek, hrad ani obdobnou nemovitost, kde sklepení nabízí prostor k uskladnění lehkých letounů, nevěšte hlavu. I v průměrných všedních podmínkách lze uskladnit kvalitní vína. Samozřejmě, že budeme mluvit o menším množství, ale pár desítek lahví někdy i stovek najde své podmínky.

KAM DÁL?